ЖК ПЕРЛИНА ІРПЕНЯ 2 (Опис)


Житловий комплекс бізнес класу, знаходиться на тихій зеленій вулиці, в той же час поблизу центра міста. Найближча школа - №12, два дитячі садочки "Джерельце" та "Сонечко" знаходиться в 3-х хвилинах ходьби, по цій же вулиці розташований "Економічний коледж". Вдале розташування будинку дає Вам можливість не використовуючи транспорт дістатися продуктових магазинів, ресторанів, парків, спортивних клубів та багатьох інших закладів. Поряд з будинком знаходиться зупинка громадського транспорту, тому при необхідності Ви можете дістатися столиці за 15 хвилин.

Високі стандарти будівництва та постійний технічний нагляд диктується політикою нашої Компанії. Для будівництва будинку Ми використовуємо сертифіковані будівельні матеріали, що будуть служити Вам протягом довгих років. Будинок оздоблюється високоякісною фасадною цеглою, тому Ви можете бути впевнені в тому, що фасад довго служитиме і не потребуватиме ремонтних робіт.

Розроблене нашими архітекторами планування дуже зручне, 1-кімнатні квартири представлені в варіантах: 37 кв.м, 38 кв.м, 42 кв.м, 2-кімнатні: 52 кв.м, 55 кв.м, а 3-кімнатні квартири матимуть 90 кв.м. Вхід в під'їзд буде оснащений пандусом. Комплекс має достатню кількість парко-місць, також розроблені вбудовані гаражі біля будинку. Дитячий майданчик розміщений на закритій території біля під'їзду.

Цоколь вміщує кілька офісних приміщень, одне приміщення розроблене з спеціальною витяжкою під ресторан, або кафе. Всі цоколі мають окремі виходи. А офісні приміщення на 1-му поверсі мають свою окрему вхідну групу з вул. Гагаріна.